Tłumaczenia dyplomów, świadectw i certyfikatów z zakresu języka włoskiego

Doświadczenia zbierane przez lata prowadzenia biura tłumaczeń sprawiły, że postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o zwykłe i uwierzytelnione tłumaczenia włoskich oficjalnych dokumentów, o które zagraniczni pracodawcy zwykle proszą potencjalnych kandydatów na objęcie wolnego stanowiska.

W przypadku przekładów z zakresu języka włoskiego, proponujemy między innymi tłumaczenia: certyfikatów, świadectw, dyplomów, dokumentów aplikacyjnych, takich, jak – życiorys, CV, list motywacyjny – jak również referencji i świadectw pracy od poprzedniego pracodawcy. Każde z tłumaczeń wykonywane jest przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak oddać dane stopnie naukowe w języku włoskim oraz w jaki sposób opisać doświadczenie zawodowe tak, aby zwrócić uwagę potencjalnego pracodawcy na Twoją kandydaturę.

Na tym nasza oferta się nie kończy. Podeślij do niezobowiązującej i bezpłatnej wyceny tekst oryginału, a w niedługim czasie skontaktujemy się z Tobą i przestawimy ofertę cenową. Niczym nie ryzykujesz. Możesz wyłącznie spotkać kogoś, kto pozostanie Twoim partnerem biznesowym na długie lata.

tłumacz przysięgły włoskiego 2

Profesjonalne tłumaczenia - zawsze dokładnie i na czas

Zamów przez Internet

bez wychodzenia z domu

Zamów wycenę

Zadzwoń do nas

888 500 123

w godzinach 8.30-17.00

Odwiedź nasze biuro

od poniedziałku do piątku

Sprawdź jak dojechać