Tłumaczenia
przysięgłe

Tłumaczenia
biznesowe

Tłumaczenia
techniczne

Tłumaczenia
prawnicze

Tłumaczenia
finansowe

Tłumaczenia
medyczne

Tłumaczenia
naukowe

Tłumaczenia
farmaceutyczne

Tłumaczenia tekstów
i dokumentów technicznych

Jesteśmy Biurem Tłumaczeń które skupia doświadczonych tłumaczy tekstów technicznych,
weryfikatorów i korektorów tłumaczeń, inżynierów zajmujących się składem DTP.
Już od ponad 10 lat wykonujemy tłumaczenia techniczne tekstów języka włoskiego
tj. instrukcje obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych, opisy patentowe,
dokumenty związane z procesami produkcji, dokumentacje przetargowe,
katalogi produktów czy broszury informacyjne.
Dostarczamy kompleksową obsługę obsługę tłumaczeniową
(tłumaczenia przysięgłe, techniczne i specjalistyczne) dla największych firm przemysłowych,
eksporterów i importerów, firm projektowych, instytutów badawczych i placówek naukowych.

Tłumaczenia techniczne włoski

Technika jest niezwykle rozległą nauką, która swoim zakresem obejmuje mnóstwo dziedzin pochodnych. Zdając sobie sprawę z tego, że potrzeby Klientów w tym zakresie mogą być równie szerokie, proponujmy spektrum przekładów, wśród których do najpopularniejszych należą tłumaczenia: patentów, instrukcji obsługi, opisów budowy maszyn i ich części składowych, projektów oraz prac naukowych. Oprócz tego, bardzo istotna jest znajomość wysoce specjalistycznego słownictwa branżowego. Wiedząc o tym wszystkim, w naszym zespole zatrudniamy tłumaczy języka włoskiego, posiadających dodatkowo kwalifikacje z dziedziny nauk technicznych.

Kto wykonuje tłumaczenia techniczne?

Najwyższą jakość usługi mogą zagwarantować wyłącznie profesjonalni wykonawcy. Dobrze o tym wiemy, dlatego w naszym biurze zatrudniamy samych specjalistów, którzy prócz wiedzy teoretycznej, poświadczonej dyplomem, mogą poszczycić się niemałym bagażem doświadczeń praktycznych.

Profesjonalizm i gwarantowana jakość

Nasze Biuro Tłumaczeń posiada certyfikat ISO 9001 co jest potwierdzeniem naszej dbałości i troski zarówno o jakość tłumaczeń, jak i zadowolenie Klientów. Prowadzimy działalność w sposób uczciwy, transparentny i godny zaufania. Jakość i terminowość usług, kompetencje i kwalifikacje tłumaczy podlegają ciągłym audytom.

Poufność i bezpieczeństwo

Tłumacz powinien być doskonałym specjalistą w swojej branży, fantastycznym słuchaczem, ale przede wszystkim osobą, której się ufa. Nasi lingwiści są właśnie takimi ludźmi. Dyskretni na co dzień, a nie wyłącznie od święta. Poufne informacje i dane, które im powierzysz wraz ze zleceniem, na pewno nie wydostaną się poza obręb biura. Świadczy o tym również ich podpis na dokumentach dotyczących dyskrecji w sprawach służbowych.

Atrakcyjne stawki

Najlepsza jakość, wbrew powszechnemu przekonaniu, wcale nie musi być równoznaczna z wysoką ceną. Na bazie długoletnich doświadczeń i wypracowanego systemu współpracy, jesteśmy w stanie zaproponować Ci najwyższej jakości tłumaczenia, wykonane rzetelnie i terminowo przez profesjonalistów, a dodatkowo za konkurencyjną stawkę. Umożliwia nam to również indywidualna wycena.

Profesjonalna obsługa

Chcąc utrzymać zadowalającą współpracę z Klientem, należy zadbać przede wszystkim o relacje. Wiedzą o tym doskonale nasi pracownicy z Działu Obsługi Klienta. Zajmą się Tobą z największą pieczołowitością i będą monitorować przebieg realizacji Twojego tłumaczenia. A w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości z pewnością udzielą Ci wszelkich potrzebnych informacji.

Zamów przez Internet

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Szeroka oferta tłumaczeń technicznych języka włoskiego

Tłumaczenia techniczne w zakresie języka włoskiego

Instrukcje:

instrukcje obsługi, karty gwarancyjne, instrukcje konserwacji, instrukcje montażu i demontażu, instrukcje dotyczące bezpieczeństwa.

Dokumentacje techniczne:

karty charakterystyki, dokumentacje techniczno-ruchowe (DTR), raporty techniczne, deklaracje zgodności, atesty, aprobaty techniczne, protokoły itp.

Najwyższej klasy tłumaczenia włoskojęzyczne z zakresu techniki i technologii

Tłumaczenia dokumentacji maszyn i urządzeń

Technika odgrywa jedną z głównych ról w działalności większości przedsiębiorstw. Wiedząc jak ważne jest każde słowo użyte w przekładzie dokumentacji maszyn i urządzeń (instrukcji obsługi, historii użytkowania, budowie maszyny, informacji o poszczególnych częściach) ich wykonanie powierzamy tylko najlepszym specjalistom, którzy oprócz wiedzy lingwistycznej, posiadają również wykształcenie branżowe, pozwalające im na wykonywanie przekładów na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz wiedzieć ile będzie kosztować tłumaczenie dokumentacji maszyn i urządzeń, które produkujesz lub chcesz zacząć importować do swojego kraju, wyślij do nas tekst. Nasi pracownicy działu obsługi klienta szybko i niezobowiązująco dokonają wyceny oraz określą termin realizacji zlecenia.

Przysięgłe tłumaczenia techniczne

W dziedzinach związanych z techniką bardzo często występuje konieczność posiadania uwierzytelnionych tłumaczeń. Najczęściej wymagane są one w przypadku dokumentacji patentowej, deklaracji zgodności, certyfikatów jakości oraz opisów budowy maszyn czy ich części składowych. W tych przypadkach służymy pomocą we wszystkich przekładach pisemnych. Zdarza się jednak i, że podczas oficjalnych spotkań czy negocjacji biznesowych z zagranicznym kontrahentem, osoba mająca brać w nich udział, niekoniecznie płynnie posługuje się językiem obcym. W naszym zespole zatrudniamy najlepszych w branży ustnych tłumaczy, którzy bezbłędnie dokonują przekładów symultanicznych i konsekutywnych, dodatkowo dostosowując je do realiów kulturowych Twoich partnerów, z którymi planujesz rozpocząć współpracę. Nasi lingwiści to doświadczeni specjaliści, którzy dodatkowe kwalifikacje posiedli w dziedzinach nauk technicznych. Dzięki współpracy z profesjonalistami nie musisz martwić się o poprawność zleconego przekładu technicznego z zakresu języka włoskiego.

Patenty, certyfikaty, aprobaty techniczne

W przypadku tłumaczeń technicznych bardzo ważne jest, by lingwista pracujący nad nimi zwracał uwagę na każdy szczegół tekstu. Dzięki dbałości o małe rzeczy, całościowy przekład jest poprawny zarówno w kontekście językowym, jak i merytorycznym. Nie może być tu mowy o potknięciach, które w negatywny sposób wpłynęłyby na działanie maszyny czy jej właściciela. Posiadając wysokie kwalifikacje w wąskich obszarach nauk technicznych, nasi lingwiści wykonają dla Ciebie tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione między innymi: deklaracji zgodności, kosztorysów i harmonogramów, certyfikatów jakości, aprobat technicznych, dokumentacji patentowej i przetargowej oraz kart charakterystyki maszyn i urządzeń. Wszystko to sprawi, że korzystając z naszej oferty, z pewnością będziesz zadowolony.

Tłumaczenia techniczne włoski

Biuro Tłumaczeń 123tlumacz.pl
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

[email protected]
[email protected]

5/5 - na podstawie (1 ocen)