Tłumaczenia
przysięgłe

Tłumaczenia
biznesowe

Tłumaczenia
techniczne

Tłumaczenia
prawnicze

Tłumaczenia
finansowe

Tłumaczenia
medyczne

Tłumaczenia
naukowe

Tłumaczenia
farmaceutyczne

Tłumaczenia przysięgłe
dokumentów język włoski

Tłumaczenia przysięgłe języka włoskiego wymagają rzetelnego podejścia.
Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów
- zarówno z branży lingwistycznej, jak i innych. Współpraca z nimi gwarantuje,
że Twoje zlecenie zostanie wykonane skrupulatnie,
a ostateczny przekład będzie cechował się najwyższą jakością.
Nie czekaj już dłużej. Pozwól naszym fachowcom zająć się Twoim tłumaczeniem.

Tłumacz przysięgły języka włoskiego

Tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) w zakresie języka włoskiego

Jeśli zdarzyła Ci się sytuacja, w której zwykłe tłumaczenie języka włoskiego jest niewystarczające i koniecznie potrzebujesz, by przekładu dokonał tłumacz przysięgły języka włoskiego, nie mogłeś lepiej trafić. W naszym biurze tłumaczeń zatrudniamy lingwistów specjalizujących się w języku włoskim, którzy posiadają uprawnienia państwowe do wykonywania tłumaczeń uwierzytelnionych języka włoskiego. Podejmij współpracę z naszym biurem tłumaczeń, a w niedługim czasie otrzymasz profesjonalnie wykonane tłumaczenie przysięgłe z zakresu języka włoskiego.

Tłumaczenie przysięgłe języka włoskiego

od 43PLN netto / strona

tłumacz przysięgły włoskiego Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia przysięgłego to 1125 znaków (ze spacjami) tekstu docelowego (czyli tekstu przetłumaczonego). Zasady dotyczące wykonywania tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) uregulowane są Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z 25 listopada 2004 roku.

Zamów przez Internet

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Konkurencyjne ceny

Doskonała jakość wcale nie musi iść w parze z wygórowaną ceną. Tłumaczenia języka włoskiego będące owocem pracy naszego wysoce wykwalifikowanego zespołu wyceniane są indywidualnie. Oznacza to, że Ciebie i każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę zlecenie jakie otrzymujemy. Zgodnie z ustawą o zawodzie tłumacza przysięgłego, jedna strona obliczeniowa tego typu przekładu wynosi 1125 znaków. Współpracując z nami, możesz być spokojny nie tylko o przekład dostarczonego tekstu, ale również o stan swojego portfela. Przekonaj się sam.

Poufność

Tłumacz przysięgły języka włoskiego wymaga nie tylko szerokiej wiedzy lingwistycznej, ale również pewnych specyficznych cech charakteru. Jedną z nich jest z pewnością umiejętność bycia dyskretnym. Wiedząc, jak ważna jest poufność w kwestiach związanych z danymi, jakie wraz z tekstem nam przekazujesz, gwarantujemy Ci, że nasi pracownicy przed podjęciem z nami współpracy, podpisują dokument poświadczający ich dyskrecję w kwestiach służbowych.

Obsługa na najwyższym poziomie

Biuro tłumaczeń tworzą nie tylko fachowcy od tłumaczeń. Nasz zespół to fantastyczni specjaliści. Są wśród nich również wykwalifikowani fachowcy zajmujący się obsługą Klienta. To oni przetrą szlaki na drodze między Tobą a tłumaczami i to oni będą Ci towarzyszyli przez cały proces zlecenia. Nasi pracownicy potrafią zadbać o relacje, o czym możesz przekonać się już dziś, rozpoczynając z nami współpracę.

Tłumacz przysięgły języka włoskiego – Bogata oferta wykonywana przez specjalistów

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów i umów

Zapewne niejednokrotnie słyszałeś, że zlecenie tłumaczowi przysięgłemu przekładu dokumentu w zakresie języka włoskiego kosztuje krocie. Na całe szczęście to tylko stereotyp. Specjalnie dla Ciebie dokonamy tłumaczenia różnego rodzaju dokumentów finansowych, sądowych, umów i licencji, a także dokumentacji urzędowej – w tym poręczeń, pełnomocnictw oraz aktów urodzenia i zawarcia związku małżeńskiego. W naszym biurze tłumaczeń stawiamy przede wszystkim na jakość i rozsądek. Takie podejście pozwala nam oferować przekłady najwyższej jakości w niezwykle konkurencyjnych cenach. Jeśli jednak wciąż masz wątpliwości, prześlij nam tekst, który ma zostać przetłumaczony, a my dokonamy jego wyceny, która w żaden sposób nie zobowiązuje Cię do podjęcia z nami współpracy.

Tłumaczenia przysięgłe dokumentacji sądowej, administracyjnej, urzędowej i medycznej

W przypadku załatwiania kwestii administracyjnych, sądowych, urzędowych czy medycznych poza granicami naszego kraju należy we wszystkich stosownych instytucjach posługiwać się dokumentacją przetłumaczoną na język obcy. Nie inaczej jest w przypadku wizyt w takich miejscach we Włoszech. Należy jednak pamiętać, że jeśli chodzi o dokumenty tego typu, to nie wystarczy zwykłe tłumaczenie. Każdorazowo wymagane jest przedstawienie uwierzytelnionego przekładu dokonanego przez tłumacza przysięgłego. Nasi lingwiści posiadają stosowne uprawnienia państwowe do wykonywania takich usług, dlatego możesz być spokojny o ich jakość i poprawność.

Ustne tłumaczenia przysięgłe

W przypadku oficjalnych spotkań, odbywających się na płaszczyźnie wielonarodowościowej pojawia się często potrzeba skorzystania z usług tłumacza przysięgłego specjalizującego się w przekładach ustnych. Warto wiedzieć, że nie każdy lingwista posiadający uprawnienia państwowe do dokonywania pisemnych tłumaczeń uwierzytelnionych, może świadczyć również ustne tłumaczenia w tym zakresie. W naszym zespole znajdują się jednak specjaliści zajmujący się językiem włoskim, którzy mają do tego pełne prawo i kwalifikacje. Bez najmniejszych problemów dokonają oni przekładów symultanicznych i konsekutywnych podczas rozpraw sądowych, sakramentów małżeństwa, rozmów biznesowych, czy też tych prowadzonych z organami porządku publicznego.

Tłumacz przysięgły włoski

Biuro Tłumaczeń 123tlumacz.pl
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

[email protected]
[email protected]

5/5 - na podstawie (2 ocen)