Tłumaczenia prawne i prawnicze w zakresie języka włoskiego

Kompleksowa oferta tłumaczeń tekstów prawnych i prawniczych

Spektrum zainteresowań branży prawniczej, sprawia, że oferta w tym zakresie powinna być równie szeroka. Zdając sobie z tego sprawę, rozbudowaliśmy nasze propozycje skierowane do wszystkich, którzy mają zapotrzebowanie na tłumaczenia prawne i prawnicze.

Wykonujemy tłumaczenia: wyroków sądowych, aktów notarialnych i aktów własności, pełnomocnictwa, spisów zeznań, które zostały złożone na policji, odpisów z Krajowego Rejestru Sądowego i z ksiąg wieczystych oraz z innych rejestrów.

Nasi lingwiści specjalizujący się w zleceniach z zakresu języka włoskiego, dokonają dla Ciebie każdego z tych tłumaczeń, w krótkim czasie i z zachowaniem najwyższej jakości.

tłumacz przysięgły włoskiego

Najwyższa jakość

Nasze biuro tworzą przede wszystkim ludzie. A wraz z nimi ich umiejętności i zbierane przez lata doświadczenie. Taki zespół pozwala nam zagwarantować Ci najwyższej klasy tłumaczenia prawne i prawnicze z języka włoskiego. Dobrze wiemy, że w przypadku tych dwóch dziedzin nie może być mowy o błędach w przekazie. Zatrudniamy więc wyłącznie najlepszych na rynku fachowców, którzy bez wątpienia zapewniają najwyższą jakość naszych usług.

Atrakcyjne ceny

Każda forma współpracy z naszymi Klientami jest dla nas jednakowo ważna. Jednak każde zlecenie jest wyjątkowe. Wpływa na to wiele czynników, takich, jak chociażby długość tekstu, jego forma, poziom zaawansowania użytego słownictwa i wiele innych. W związku z tym stworzyliśmy ofertę, w której każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie. Dzięki temu możesz być przekonany, że cena, jaką Ci zaproponujemy będzie wyjątkowo konkurencyjna.

Poufność

W przypadku tłumaczeń prawnych i prawniczych bardzo ważne jest zachowanie poufnych informacji pomiędzy zleceniodawcą a zleceniobiorcą. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotna jest ta kwestia, przed podjęciem współpracy z członkami naszego zespołu, zawsze prosimy ich o podpisanie dokumentu poświadczającego ich dyskrecję przy wykonywaniu zleceń dla naszych Klientów.

Najwyższy poziom obsługi

Tak, jak w przypadku zatrudnianych przez nas tłumaczy, również pracownicy Biura Obsługi Klienta to wyłącznie osoby wykwalifikowane w tym kierunku. Prócz wiedzy teoretycznej posiadają oni bogate doświadczenie w budowaniu relacji z Klientem. Zlecając nam jakąkolwiek usługę rozpoczniesz współpracę od kontaktu właśnie z nimi i sam przekonasz się, że potraktują Cię z należytym szacunkiem i uprzejmością.

Profesjonalne tłumaczenia - zawsze dokładnie i na czas

Zamów przez Internet

bez wychodzenia z domu

Zamów wycenę

Zadzwoń do nas

888 500 123

w godzinach 8.30-17.00

Odwiedź nasze biuro

od poniedziałku do piątku

Sprawdź jak dojechać

Kompleksowa oferta tłumaczeniowa w zakresie języka włoskiego dedykowana podmiotom działającym w zakresie prawa

Przebieg tłumaczenia

Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością, a każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych w branży fachowców, których wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach włoskojęzycznych tekstów z dziedziny prawa, gwarantuje najwyższą jakość i ekspresowy termin realizacji. Są wśród nich eksperci trudniący się tłumaczeniami umów, analiz i opinii prawnych, orzeczeń sądowych, sprawozdań, dokumentów rejestrowych itp. Na sam koniec – przetłumaczony tekst trafia do korektora, odpowiedzialnego za wprowadzenie ewentualnych poprawek. Przez cały proces zlecenia koordynator projektu czuwa nad harmonogramem prac. Masz więc gwarancję, że tak przygotowane tłumaczenie będzie w pełni profesjonalne, bezbłędne i na czas.

 • Wycena

 • Tłumaczenie

 • Korekta

 • Weryfikacja

 • dokumenty finansowe

  faktury, sprawozdania, raporty okresowe, bilanse, testamenty, dokumentacje spadkowe, darowizny

 • dokumenty sądowe

  pisma procesowe, pozwy rozwodowe i alimentacyjne, oświadczenia woli, apelacje, pisma procesowe, poręczenia

 • umowy

  o współpracy, agencyjne, sponsorskie, sprzedaży, najmu, leasingu, użyczenia, dzierżawy, ubezpieczenia, poręczenia, pożyczki, o pracę, zlecenia, współpracy itp.

Obszary wykonywanych tłumaczeń

Prawo jest niezwykle rozbudowaną dziedziną, które ciągle ulega wielu przekształceniom. Praktycznie każdego dnia wprowadza się zmiany i nowelizacje. Dodatkowo w każdym państwie system prawny wygląda zupełnie inaczej, dlatego wiedza specjalistyczna z tego zakresu jest obowiązkowa, aby wykonywać poprawne pod względem merytorycznym i lingwistycznym tłumaczenia. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami możemy zagwarantować przekłady w różnych obszarach, w tym: prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa cywilnego, prawa karnego, prawa administracyjnego i finansowego, prawa międzynarodowego czy prawa rodzinnego i opiekuńczego. Zapewniamy, że tłumacz, którego wybieramy do realizacji zlecenia posiada niezbędną wiedzę z zakresu danego obszaru.