Tłumaczenia
przysięgłe

Tłumaczenia
biznesowe

Tłumaczenia
techniczne

Tłumaczenia
prawnicze

Tłumaczenia
finansowe

Tłumaczenia
medyczne

Tłumaczenia
naukowe

Tłumaczenia
farmaceutyczne

Tłumaczenia tekstów marketingowych, reklamowych i promocyjnych

Tłumaczenia marketingowe język włoski

Najwyższa jakość

Jakość jest dla nas czymś najważniejszym zarówno jeśli chodzi o współpracę na stopie biuro-Klient, jak również w przypadku usług, jakie świadczymy. Zatrudniając wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę tłumaczy, którzy, prócz wiedzy lingwistycznej, posiadają także specjalistyczną z wybranej dziedziny, możemy zaoferować przekłady na najwyższym poziomie. Każdy z nich współpracuje dodatkowo z fachowcami z branży i korektorami, dzięki czemu ostateczny kształt tekstu wynikowego jest –potwierdzony przez kilku profesjonalistów.

Konkurencyjne stawki

Marketing jest specyficzną dziedziną, w której czas odgrywa niepowtarzalne znaczenie. Dlatego też oferujemy przekłady marketingowe w trybie ekspresowym (do 15 stron jednorazowo), pilnym (do 10 stron jednorazowo) oraz standardowym (do 5 stron dziennie), a w przypadku każdego z nich proponujemy niezwykle konkurencyjne ceny, wyceniając go indywidualnie. Podeślij tekst do niezobowiązującej i bezpłatnej wyceny i przekonaj się sam.

Poufność we współpracy

Przekazywane tajemnice służbowe oraz dane dotyczące firmy nie mogą wyjść poza krąg osób bezpośrednio z nimi związanych. Nie inaczej jest w przypadku współpracy z biurem tłumaczeń. Chcąc zapewnić Cię o lojalności naszych pracowników, przy każdym zleceniu, jakie otrzymujemy od Klienta, prosimy ich o podpisanie specjalnie stworzonej klauzuli o dyskrecji współpracy. Dzięki temu masz pewność, że poufne dane, jakie przekazujesz wraz z tekstem oryginału do naszego biura nie trafią w nieodpowiednie ręce.

Zespół profesjonalistów

Podejmując się współpracy z każdym z Klientów, od samego początku świadczymy dla niego usługi wyłącznie na najwyższym poziomie. W związku z tym, zatrudniamy w naszym biurze tylko wysoce wykwalifikowanych pracowników, którym w dotychczasowym życiu zawodowym udało się zebrać cenne doświadczenia. Dzięki temu możesz być pewien, że zostaniesz potraktowany poważnie i z dbałością o odpowiednią atmosferę współpracy.

Zamów przez Internet

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Kompleksowa oferta włoskojęzycznych tłumaczeń wykonywanych przez wykwalifikowanych specjalistów

Doświadczenie w przekładach marketingowych i reklamowych

Zarówno reklama, jak i marketing uznawane są za dziedziny kreatywne i bez wątpienia nimi są. W przypadku tłumaczeń nie można mówić o dosłowności i pełnej zgodności z oryginałem, a raczej o wyczuciu kontekstu i dostosowaniu go do świata potencjalnego odbiorcy. Mając wieloletnie doświadczenie w przekładach z zakresu marketingu i reklamy, możemy zaoferować doskonałej jakości tłumaczenia, które w pełni oddadzą charakter oryginału i myśl przewodnią jego autora. Dodatkowo, nad tą dziedziną przekładów, wraz z lingwistami, pracują native speakerzy, czuwający nad przeniesieniem atmosfery tekstu w realia grupy docelowej, do której adresowana jest treść, by w pełni oddać pierwotny zamysł.

Tłumaczenia stron internetowych i aplikacji

Jedną z pozycji, jaką oferują wszelkiego rodzaju agencje reklamowe, marketingowe i kreatywne są strony internetowe. W dzisiejszych czasach, gdy większość firm rozpoczęła już lub planuje rozpocząć ekspansję na kraje znajdujące się poza granicami własnego, serwis internetowy w kilku wersjach językowych jest nie tylko rzeczą niezwykle potrzebną, ale coraz częściej koniecznością do owocnego wypromowania swojego biznesu. Współczesny świat oszalał również na punkcie wszelkiego rodzaju aplikacji mobilnych i webowych. Zdając sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w prezentacji firmy odgrywają zarówno jedne, jak i drugie narzędzia, oferujemy w pełni profesjonalne tłumaczenia wszystkich elementów prostych i skomplikowanych stron internetowych oraz aplikacji dla Twoich użytkowników i kontrahentów.

Tłumaczenia broszur i ulotek reklamowych

Drukowane materiały reklamowe, takie, jak broszury czy ulotki, w dalszym ciągu spełniają swoją rolę i skutecznie promują mniejsze i większe podmioty gospodarcze. W przypadku takich form promowania swojej firmy, warto z wyczuciem podchodzić do tematu tłumaczeń. Przekłady haseł i sloganów reklamowych zwykle nie mogą być dosłowne, gdyż wtedy moglibyśmy zostać źle odebrani, ale muszą oddawać zamysł autora. Jest to o tyle trudne, iż podejmując się translacji materiałów tego typu, nie wystarczy być dobrym lingwistą, ale trzeba znać też realia i kulturę kraju, w którym chcemy się promować i posiadać wiedzę marketingową. Na szczęście nasi tłumacze potrafią te wszystkie rzeczy doskonale, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że któryś z odbiorców nie zrozumie lub źle zrozumie Twój przekaz reklamowy.

Rzetelne przekłady komunikatów prasowych

W przypadku tłumaczeń komunikatów prasowych z zakresu języka włoskiego, oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Zatrudniani w naszym biurze lingwiści, filolodzy i native speakerzy są nie tylko zawodowcami w tym fachu, ale posiadają również podstawy w dziedzinie dziennikarstwa i marketingu. Jeśli więc potrzebujesz tłumaczenia z lub na język włoski w przypadku między innymi: oświadczeń lub notatek prasowych, artykułów sponsorowanych albo eksperckich, briefów, które trafiają do zarządu firmy lub też tłumacza ustnego, który podejmie się przekładu podczas konferencji prasowej, to nie mogłeś lepiej trafić. W naszym biurze mamy wybitnych fachowców od takich rzeczy, którzy sprawią, że zaistniejesz na rynku międzynarodowym.

Tłumaczenia włoski

Biuro Tłumaczeń 123tlumacz.pl
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

[email protected]
[email protected]

5/5 - na podstawie (1 ocen)