Tłumaczenia
przysięgłe

Tłumaczenia
biznesowe

Tłumaczenia
techniczne

Tłumaczenia
prawnicze

Tłumaczenia
finansowe

Tłumaczenia
medyczne

Tłumaczenia
naukowe

Tłumaczenia
farmaceutyczne

Specjalistyczne tłumaczenia
finansowe, bankowe, księgowe
z języka i na język włoski.

Zatrudniając wysoce wykwalifikowanych lingwistów,
którzy są dodatkowo sprofilowani na wąskie ścieżki specjalistyczne z zakresu finansów,
możemy zaoferować Ci tłumaczenia (zwykłe i przysięgłe) dokumentów
mających związek z kredytem, leasingiem, ubezpieczeniami, faktoringiem,
rachunkowością, podatkami czy księgowością.

Tłumaczenia finansowe z zakresu języka włoskiego

Tłumaczenia dokumentów finansowych, sprawozdań, raportów, analiz i umów

Wykonujemy tłumaczenia zarówno z języka polskiego na włoski, jak i z języka włoskiego na polski

Tak, jak finanse są bardzo szeroką dziedziną, tak i nasza oferta w tym zakresie jest niezwykle rozbudowana. Bez względu na to, czy potrzebujesz przekładu umowy handlowej albo tej do Krajowego Rejestru Sądowego, czy też analizy makro- lub mikroekonomicznej, opracowania finansowego, wyników badań rynku, wniosku kredytowego, dokumentów przetargowych, zeznania podatkowego, albo też innego tekstu z obszaru finansów, z chęcią przyczynimy się do Twojego powodzenia. Czas to pieniądz, więc nie wahaj się już dużej i jeszcze dziś prześlij nam oryginał, a my przyłożymy wszelkich starań, żebyś w niedługim czasie otrzymał perfekcyjne tłumaczenie.

Nasze Biuro Tłumaczeń posiada certyfikat zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2009.

Zamów przez Internet

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług tłumaczeniowych?

Tłumaczenia najwyższej jakości

Do tłumaczeń z zakresu finansów konieczne jest fachowe podejście. Lata zbierania doświadczeń podczas współpracy z Klientami o różnych potrzebach i usposobieniu pozwoliły nam na dostosowanie oferty do wymagań rynku. W celu świadczenia usług o jak najwyższej jakości, w naszym biurze tłumaczeń zatrudniamy wyłącznie specjalistów, których wieloletni staż pracy obfituje w sukcesy we współpracy z Klientami z kraju i ze świata. Dołącz do nich już dziś.

Atrakcyjna oferta cenowa

Najwyższa jakość usługi nie musi oznaczać wysokich cen. W naszym biurze podchodzimy w sposób indywidualny nie tylko do obsługiwanych Klientów, ale również do ich zleceń. Sprawia to, że każde z nich wyceniamy na nowo – na podstawie dostarczonego tekstu. Tylko w ten sposób możemy ocenić jego złożoność i poziom specjalizacji, i zaproponować adekwatną ofertę . Wszystko to sprawia, że każdy Klient otrzymuje atrakcyjną cenę, dedykowaną wyłącznie jemu i dostosowaną do zlecenia, z jakim się do nas zwrócił.

Dyskrecja na każdym kroku

W kontaktach nawiązywanych na stopie biznesowej dobrze widziana jest dyskrecja i lojalność partnera, z którym podejmuje się współpracę. W przypadku dziedziny finansów jest ona wręcz koniecznością. Każdy lingwista zatrudniony w naszym biurze, który podejmuje się świadczenia tłumaczeń tekstów o charakterze finansowym, podpisuje specjalną klauzulę o poufności działań służbowych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ważne dane dotyczące Twoich spraw nie wpadną w niepowołane ręce.

Profesjonalna obsługa

Profesjonalne usługi mogą być świadczone tylko i wyłącznie przez profesjonalistów. W naszym biurze zatrudniamy samych specjalistów – bez względu na to, czy działają w obrębie tłumaczeń, czy też obsługi Klienta. Każdy pracownik jest fantastyczną osobą, posiadającą bardzo szeroką wiedzę oraz bogaty bagaż doświadczeń w zakresie swojej profesji. Współpracując z nami, będziesz miał więc okazję zaczerpnąć pomocy fachowców w miłej i uprzejmej atmosferze.

Kompleksowa oferta tłumaczeń finansowych w zakresie języka włoskiego

Tłumaczenia dla firm i korporacji

Jesteśmy biurem tłumaczeń zatrudniających wyłącznie doświadczonych lingwistów, którzy prócz wiedzy typowo filologicznej, posiadają dodatkowe kwalifikacje w zakresie wybranej dziedziny specjalistycznej. Jedną z nich są finanse. Dzięki temu możemy zaproponować Ci tłumaczenia w parach z językiem włoskim. Bez względu na to, czy pracujesz w międzynarodowej korporacji, czy też prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, albo jesteś osobą prywatną, z przyjemnością postaramy Ci się pomóc z przekładem językowym. Wystarczy, że dostarczysz nam tekst oryginału, a w niedługim czasie otrzymasz od nas indywidualną wycenę, za którą nic nie zapłacisz i która w żaden sposób nie będzie zobowiązywała Cię do dalszej współpracy. Nie zastanawiaj się już dłużej, tylko pozwól nam oszacować cenę usługi, jaką możemy dla Ciebie wykonać.

Precyzyjne tłumaczenia dedykowane bankowości detalicznej

Zmiany w prawie bankowym to częsta praktyka, zarówno w naszym kraju, jak i we Włoszech. Chcąc świadczyć wyłącznie profesjonalne usługi, dbamy o to, by nasi pracownicy na bieżąco aktualizowali swoją wiedzę z zakresu tłumaczeń, których się podejmują. Również w przypadku zagadnień finansowych związanych z bankowością detaliczną, poszerzają oni swoje kwalifikacje. Jeżeli jednak w przypadku jakiejś kwestii nie są do końca przekonani o słuszności swoich poglądów, mogą skonsultować się z najlepszymi specjalistami, którzy w są doświadczonymi bankowcami i posiadają niezwykle bogatą wiedzę merytoryczną. Dzięki temu masz pewność, że tłumaczenia, które nam zlecisz będą bezbłędne i zgodne z obowiązującymi przepisami.

Profesjonalne przekłady dla banków komercyjnych

Bankowość detaliczna i komercyjna to dwie, całkowicie odmienne branże. Sprawia to, że profesjonalni lingwiści sprofilowani na działalność detalistów nie będą posiadali aż tak szerokiej wiedzy merytorycznej, jak Ci, którzy specjalizują się w kwestiach związanych z bankami komercyjnymi. Zatrudnieni w naszym biurze tłumacze, będący jednocześnie fachowcami z tego drugiego zakresu, podejmą się wszelkich zleceń, zarówno zwykłych, jak i przysięgłych, związanych z przekładem z zakresu języka włoskiego: dokumentów ubezpieczeniowych, dokumentacji związanej ze sprawozdawczością podatkową, prospektów emisyjnych, biznesplanów, dokumentów dotyczących przepływów pieniężnych, zestawień bilansowych, sprawozdań z audytów, raportów rocznych, sprawozdań finansowych, oświadczeń o wysokości dochodów i wielu innych tekstów z obszaru tej dziedziny.

Tłumaczenia finansowe włoski

Biuro Tłumaczeń 123tlumacz.pl
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

[email protected]
[email protected]