Tłumaczenia
przysięgłe

Tłumaczenia
biznesowe

Tłumaczenia
techniczne

Tłumaczenia
prawnicze

Tłumaczenia
finansowe

Tłumaczenia
medyczne

Tłumaczenia
naukowe

Tłumaczenia
farmaceutyczne

Tłumaczenia tekstów
i dokumentów prawniczych
dla Ciebie i Twojej firmy.

Wykonujemy tłumaczenia: wyroków sądowych, aktów notarialnych i aktów własności,
pełnomocnictw, spisów zeznań, które zostały złożone na policji,
odpisów z Krajowego Rejestru Sądowego i z ksiąg wieczystych oraz z innych rejestrów.
Nasi lingwiści specjalizujący się w zleceniach z zakresu języka włoskiego,
dokonają dla Ciebie każdego z tych tłumaczeń,
w krótkim czasie i z zachowaniem najwyższej jakości.

Tłumaczenia prawne i prawnicze w zakresie języka włoskiego

Najwyższa jakość

Nasze biuro tworzą przede wszystkim ludzie. A wraz z nimi ich umiejętności i zbierane przez lata doświadczenie. Taki zespół pozwala nam zagwarantować Ci najwyższej klasy tłumaczenia prawne i prawnicze z języka włoskiego. Dobrze wiemy, że w przypadku tych dwóch dziedzin nie może być mowy o błędach w przekazie. Zatrudniamy więc wyłącznie najlepszych na rynku fachowców, którzy bez wątpienia zapewniają najwyższą jakość naszych usług.

Poufność

W przypadku tłumaczeń prawnych i prawniczych bardzo ważne jest zachowanie poufnych informacji pomiędzy zleceniodawcą a zleceniobiorcą. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotna jest ta kwestia, przed podjęciem współpracy z członkami naszego zespołu, zawsze prosimy ich o podpisanie dokumentu poświadczającego ich dyskrecję przy wykonywaniu zleceń dla naszych Klientów.

Profesjonalna obsługa

Tak, jak w przypadku zatrudnianych przez nas tłumaczy, również pracownicy Biura Obsługi Klienta to wyłącznie osoby wykwalifikowane w tym kierunku. Prócz wiedzy teoretycznej posiadają oni bogate doświadczenie w budowaniu relacji z Klientem. Zlecając nam jakąkolwiek usługę rozpoczniesz współpracę od kontaktu właśnie z nimi i sam przekonasz się, że potraktują Cię z należytym szacunkiem i uprzejmością.

Atrakcyjne ceny

Każda forma współpracy z naszymi Klientami jest dla nas jednakowo ważna. Jednak każde zlecenie jest wyjątkowe. Wpływa na to wiele czynników, takich, jak chociażby długość tekstu, jego forma, poziom zaawansowania użytego słownictwa i wiele innych. W związku z tym stworzyliśmy ofertę, w której każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie. Dzięki temu możesz być przekonany, że cena, jaką Ci zaproponujemy będzie wyjątkowo konkurencyjna.

Zamów przez Internet

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Kompleksowa oferta tłumaczeń tekstów prawnych i prawniczych

Spektrum zainteresowań branży prawniczej, sprawia, że oferta w tym zakresie powinna być równie szeroka. Zdając sobie z tego sprawę, rozbudowaliśmy nasze propozycje skierowane do wszystkich, którzy mają zapotrzebowanie na tłumaczenia prawne i prawnicze. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością, a każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych w branży fachowców, których wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach włoskojęzycznych tekstów z dziedziny prawa, gwarantuje najwyższą jakość i ekspresowy termin realizacji. Są wśród nich eksperci trudniący się tłumaczeniami umów, analiz i opinii prawnych, orzeczeń sądowych, sprawozdań, dokumentów rejestrowych itp. Na sam koniec – przetłumaczony tekst trafia do korektora, odpowiedzialnego za wprowadzenie ewentualnych poprawek. Przez cały proces zlecenia koordynator projektu czuwa nad harmonogramem prac. Masz więc gwarancję, że tak przygotowane tłumaczenie będzie w pełni profesjonalne, bezbłędne i na czas.

Z NASZYCH USŁUG KORZYSTAJĄ ADWOKACI - KANCELARIE ADWOKACKIE, RADCY PRAWNI, NOTARIUSZE, SĄDY I POLICJA

Kompleksowa oferta tłumaczeniowa w zakresie języka włoskiego dedykowana podmiotom działającym w zakresie prawa

Obszary wykonywanych tłumaczeń

Prawo jest niezwykle rozbudowaną dziedziną, które ciągle ulega wielu przekształceniom. Praktycznie każdego dnia wprowadza się zmiany i nowelizacje. Dodatkowo w każdym państwie system prawny wygląda zupełnie inaczej, dlatego wiedza specjalistyczna z tego zakresu jest obowiązkowa, aby wykonywać poprawne pod względem merytorycznym i lingwistycznym tłumaczenia. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami możemy zagwarantować przekłady w różnych obszarach, w tym: prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa cywilnego, prawa karnego, prawa administracyjnego i finansowego, prawa międzynarodowego czy prawa rodzinnego i opiekuńczego. Zapewniamy, że tłumacz, którego wybieramy do realizacji zlecenia posiada niezbędną wiedzę z zakresu danego obszaru.

Dokumenty finansowe:

 • faktury,
 • sprawozdania,
 • raporty okresowe,
 • bilanse,
 • testamenty,
 • dokumentacje spadkowe,
 • darowizny

Dokumenty sądowe:

 • pisma procesowe,
 • pozwy rozwodowe i alimentacyjne, oświadczenia woli,
 • apelacje,
 • pisma procesowe,
 • poręczenia

Umowy:

 • agencyjne,
 • sponsorskie,
 • sprzedaży, najmu,
 • leasingu,
 • użyczenia,
 • dzierżawy,
 • ubezpieczenia,
 • poręczenia,
 • pożyczki,
 • o pracę, zlecenia itp.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

tłumaczenia techniczne włoski
tłumaczenia specjalistyczne włoski
tłumaczenia włoski
tłumaczenia włoskiego
tłumaczenia specjalistyczne włoski
tłumacz przysięgły włoski
tłumaczenie język włoski
tłumaczenia specjalistyczne włoski
tłumaczenia przysięgłe włoski

Tłumaczenia prawnicze włoski

Biuro Tłumaczeń 123tlumacz.pl
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

[email protected]
[email protected]