Tłumaczenia
przysięgłe

Tłumaczenia
biznesowe

Tłumaczenia
techniczne

Tłumaczenia
prawnicze

Tłumaczenia
finansowe

Tłumaczenia
medyczne

Tłumaczenia
naukowe

Tłumaczenia
farmaceutyczne

Tłumaczenia i korekty językowe
tekstów naukowych, artykułów,
publikacji i wszelkiego rodzaju
dysertacji akademickich.

Jedną z pozycji w naszej ofercie są tłumaczenia naukowe w parach z językiem włoskim.
Świadczymy usługi tłumaczeniowe oraz wykonujemy korekty językowe
książek, artykułów naukowych, prac naukowych, monografii i ekspertyz.

Wieloletnie doświadczenie w przekładach tego typu pozwala nam
zaproponować najlepszą jakość wykonywanych usług.

Tłumaczenia artykułów i publikacji naukowych z języka włoskiego i na język włoski

Najwyższa jakość obsługi

Oferując profesjonalne usługi, trzeba pamiętać o ich wykonawcach. Nasz zespół składa się z dokładnie wyselekcjonowanych specjalistów – zarówno w dziedzinie tłumaczeń, zarządzania, obsługi Klienta i kilku innych – którzy przez lata zdobyli cenne doświadczenie, a dodatkowo są w większości fachowcami w wąskich obszarach naukowych. By zapewnić bezbłędne przekłady, każdego dnia współpracują oni z najlepszymi profesjonalistami, takimi, jak lekarze, prawnicy, naukowcy itd., którzy czuwają nad poprawnością merytoryczną wszystkich tłumaczeń.

Konkurencyjne ceny tłumaczeń

Może Cię to zdziwić, ale jakość z najwyższej półki może iść w parze z atrakcyjną ceną. Jesteśmy na to najlepszym dowodem. Każdy z naszych Klientów jest traktowany w sposób indywidualny, ponieważ każde zlecenie w jakimś stopniu różni się od pozostałych. Takie podejście pozwala nam oferować ceny dostosowane do konkretnego przekładu, dzięki czemu jakość tłumaczenia wynikowego jest niezmiennie najwyższa z możliwych, za konkurencyjną stawkę.

Poufna współpraca

Naszą dewizą są nie tylko doskonała jakość wykonanych usług i konkurencyjne ceny, ale również dyskretna współpraca podczas wykonywania całego procesu zlecenia. Zatrudniając osoby, które od lat pracują w branży lingwistycznej, mamy pewność, iż są to osoby zaufane, na których można polegać. Dodatkowo, żeby zapewnić Cię o ochronie poufnych danych przekazywanych do naszego biura wraz ze zleceniem, prosimy każdego z pracowników o podpisanie stosownej klauzuli o zachowaniu dyskrecji w sprawach służbowych. Dzięki temu nie musisz się martwić, że wypłyną one poza nasze biuro.

Zamów przez Internet

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Z naszych usług regularnie korzystają instytucje naukowe i oświatowe, pracownicy naukowi uniwersytetów, politechnik i szkół wyższych.

tłumaczenia techniczne włoski
tłumaczenia specjalistyczne włoski
tłumaczenia włoski
tłumaczenia włoskiego
tłumaczenia specjalistyczne włoski
tłumacz przysięgły włoski
tłumaczenie język włoski
tłumaczenia specjalistyczne włoski
tłumacz języka włoskiego

Profesjonalne tłumaczenia naukowe wykonywane przez specjalistów

Tłumaczenia w parach z językiem włoskim z zakresu nauk humanistycznych

Nauki humanistyczne cieszą się ogromnym zainteresowaniem już od najdawniejszych czasów. W związku z tym poszerzyliśmy naszą ofertę o tłumaczenia związane między innymi z takimi dziedzinami, jak: sztuka, filozofia, etnologia, historia, kulturoznawstwo, literaturoznawstwo, pedagogika, politologia, psychologia i wiele innych dyscyplin humanistycznych. Każdy przekład jest wykonywany przez doświadczonego filologa, dodatkowo wykwalifikowanego w jednym ze wspomnianych zakresów, który, we współpracy z najlepszymi w branży specjalistami w danej dziedzinie, dokona pozbawionego błędów tłumaczenia tekstu dostarczonego przez Ciebie do naszego biura.

Tłumaczenia w parach z językiem włoskim z zakresu nauk ścisłych

Nauki ścisłe są ostatnimi czasy najprężniej rozwijającymi się dziedzinami. Zatrudniając zespół wysoce wykwalifikowanych tłumaczy, którzy prócz umiejętności z zakresu lingwistyki, posiedli niezwykle szeroką wiedzę z obszaru wybranych zagadnień związanych z dyscyplinami ścisłymi, możemy zapewnić Cię, że tekst wynikowy, jaki od nas otrzymasz, będzie nie tylko zgodny z dostarczonym przez Ciebie oryginałem, lecz także wzbogacony w najbardziej aktualne informacje, pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. Nie zastanawiaj się już dłużej, tylko prześlij nam zlecenie z zakresu: fizyki, chemii, biologii, farmacji, biochemii, biofizyki, biotechnologii, matematyki, automatyki, robotyki, geografii, biomechaniki, botaniki, informatyki, czy też z obszaru zainteresowań jakiejkolwiek innej nauki ścisłej.

Profesjonalne ustne przekłady naukowe

Tłumaczenia naukowe nie ograniczają się wyłącznie do przekładów opracowań, prac dyplomowych, czy fachowej literatury. To również ustne translacje, które okazują się niezwykle potrzebne podczas międzynarodowych konferencji, czy zagranicznych wystąpień publicznych. Wiedząc, jak ogromne znaczenie mogą odgrywać one w rozwoju Twojej kariery naukowej, oferujemy Ci w pełni profesjonalne tłumaczenia ustne – symultaniczne i konsekutywne – z zakresu języka włoskiego. Dzięki współpracy z naszymi doświadczonymi w tej dziedzinie lingwistami, którzy niejednokrotnie mieli okazję dokonywać przekładów “na żywo” i są świetnie obeznani w fachowym słownictwie naukowym, możesz już niebawem zaistnieć we Włoszech.

Fachowe tłumaczenia naukowe - zwykłe i uwierzytelnione

Jedynie osoby władające językiem obcym w stopniu tak doskonałym, jak językiem rodzimym, mogą podejmować się profesjonalnych przekładów. Zdając sobie z tego sprawę, zatrudniamy w naszym biurze wyłącznie dyplomowanych lingwistów, którzy dodatkowo posiadają kwalifikacje z wybranych dyscyplin naukowych. Niezwykle specjalistyczne słownictwo nie stanowi więc dla nich problemu. Ponadto, wielu z nich posiada specjalne uprawnienia państwowe, które pozwalają im wykonywać przekłady uwierzytelnione. Nieważne więc, czy potrzebujesz zwykłego przekładu, którego nie musi opracować tłumacz przysięgły, czy też specjalnie poświadczonych tłumaczeń ekspertyz lub analiz naukowych, dokumentów patentowych i rejestracyjnych, albo wyników kluczowych badań i eksperymentów. Nasi lingwiści sprofilowani na dziedziny naukowe podejmą się każdego z nich, z jednakowym profesjonalizmem.

Tłumaczenia naukowe włoski

Biuro Tłumaczeń 123tlumacz.pl
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

[email protected]
[email protected]