Tłumaczenia
przysięgłe

Tłumaczenia
biznesowe

Tłumaczenia
techniczne

Tłumaczenia
prawnicze

Tłumaczenia
finansowe

Tłumaczenia
medyczne

Tłumaczenia
naukowe

Tłumaczenia
farmaceutyczne

Profesjonalne tłumaczenia tekstów
i dokumentów medycznych
dla Ciebie i Twojej firmy.

Medycyna jest niezwykle wyspecjalizowaną dziedziną,
w której nie ma miejsca na błędne decyzje lub przypadkowe pomyłki.
Dotyczy to nie tylko działań lekarzy, ale również osób, które mają pośredni wpływ
na kwestie medyczne. Bez wątpienia jednymi z nich są lingwiści,
którzy zajmują się przekładem wszelkiej dokumentacji i pozycji naukowych.
Sprawdź dlaczego to właśnie nam warto powierzyć tak odpowiedzialne zadanie.

Tłumaczenia medyczne w zakresie języka włoskiego

Wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach medycznych

Medycyna opiera się na empiryzmie. Kto więc mógłby zająć się tłumaczeniami z tej dziedziny, jeśli nie doświadczony lingwista? Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim stażem, którzy wykonali w swoim życiu ogromną ilość przekładów medycznych z zakresu języka włoskiego. Zadowoleni Klienci, który poprzez współpracę z nimi mieli szansę podzielić się swoimi odkryciami w zakresie medycyny lub uratowali komuś życie dzięki bezbłędnemu tłumaczeniu wyników laboratoryjnych, są najlepszym świadectwem jakości, jaka towarzyszy każdemu zleceniu. Nie boimy się wyzwań, dlatego podejmujemy się nawet bardzo odpowiedzialnych przekładów, jak na przykład: opracowań składu chemicznego środków farmaceutycznych, wyników złożonych badań laboratoryjnych, czy opisów skomplikowanych zabiegów i operacji. Dołącz do grona zadowolonych osób i już teraz prześlij nam tekst, który ma zostać przetłumaczony, a my dokonamy jego bezpłatnej i darmowej wyceny.

Profesjonalne podejście

Każda współpraca biznesowa wymaga profesjonalnego podejścia. Tłumaczenia medyczne wymagają jednak ponadprzeciętnej fachowości, gdyż w tym przypadku nie można pozwolić sobie na błędy. Z myślą o Klientach takich, jak Ty, oferujemy najwyższej jakości przekłady, które każdorazowo zostaną skonsultowane z ekspertami w dziedzinie nauk medycznych.

Zespół fachowców

Biuro tłumaczeń jest miejscem pracy fachowców. Jednak nie chodzi tu wyłącznie o samych lingwistów i specjalistów czuwających nad poprawnością przekładów. Mowa również o osobach zasilających Dział Obsługi Klienta. To z nimi będziesz miał kontakt już na samym początku podjęcia z nami współpracy i to one będą monitorować przebieg realizacji zlecenia, udzielając wszystkich stosownych informacji.

Poufność i bezpieczeństwo

Tak, jak lekarz powinien być dyskretny w sprawach związanych ze stanem zdrowia danej osoby, tak samo tłumacz podejmujący się przekładu medycznego, powinien zachować poufne dane i informacje dla siebie. Nasi pracownicy doskonale o tym wiedzą. Na dowód swojej dyskrecji podczas współpracy, przed podjęciem wykonania zlecenia, podpisują stosowny dokument gwarantujący poufność.

Konkurencyjne ceny

Wydaje Ci się, że tłumaczenie z zakresu medycyny wiąże się z wysokim kosztem usługi? Nie w naszym biurze. Przekłady, jakie oferujemy charakteryzują się najwyższą jakością, a mimo to ich ceny nie są wygórowane. Jest to możliwe poprzez zastosowanie systemu wycen indywidualnych, z których każda jest dedykowana konkretnemu zleceniu.

Zamów przez Internet

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Kompleksowa oferta tłumaczeń medycznych z zakresu języka włoskiego wykonywanych przez wykwalifikowanych specjalistów

Najwyższa precyzja tłumaczeń medycznych

W naszym biurze tłumaczeń zatrudniamy wyłącznie takich tłumaczy, którzy nie pozwalają sobie na popełnianie błędów. Dodatkowa wiedza z zakresu medycyny pozwala im na dokonywanie precyzyjnych tłumaczeń związanych między innymi z: biologią, chemią, dokumentacją laboratoriów badawczych, składem medykamentów, wynikami i analizą badań laboratoryjnych, weterynarią oraz wieloma innymi obszarami z dziedziny szeroko pojętych nauk medycznych i okołomedycznych. Współpracujemy również ze sztabem praktykujących lekarzy, badaczy i farmaceutów oraz z korektorami, którzy ostatecznie sprawdzają poprawność przekładu wynikowego. Z takim zespołem ekspertów nie ma mowy o jakimkolwiek błędzie w tłumaczeniach medycznych z zakresu języka włoskiego.

Profesjonalne tłumaczenia farmaceutyczne

Należy pamiętać, że medycyna nie kończy się wyłącznie na pracy lekarzy. Duża część zainteresowań tej nauki jest poświęcona przemysłowi farmaceutycznemu. Bez leków i medykamentów w wielu przypadkach niemożliwe byłoby prowadzenie pełnego leczenia pacjentów i dbanie o ich zdrowie. W związku z tym, w naszej ofercie znajdują się zarówno zwykłe, jak i przysięgłe tłumaczenia z języka włoskiego dedykowane branży farmaceutycznej. Wśród nich znaleźć możesz treści, takie jak: skład i charakterystyka leków oraz specyfików medycznych, certyfikaty, analizy oraz cała dokumentacja badań laboratoryjnych. Nasi tłumacze są dodatkowo ekspertami z zakresu biologii i chemii, posiadającymi bogate doświadczenie w tej branży.

Tłumaczenia medyczne włoski

Biuro Tłumaczeń 123tlumacz.pl
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

[email protected]
[email protected]