Tłumaczenia
przysięgłe

Tłumaczenia
biznesowe

Tłumaczenia
techniczne

Tłumaczenia
prawnicze

Tłumaczenia
finansowe

Tłumaczenia
medyczne

Tłumaczenia
naukowe

Tłumaczenia
farmaceutyczne

Profesjonalne tłumaczenia w parze językowej włoski-francuski

Tłumaczymy teksty z języka włoskiego na język francuski i odwrotnie. Tłumaczenia wykonywane są przez doświadczonych tłumaczy – native speakerów.

Międzynarowy zespół zawodowych tłumaczy

Międzynarodowa kadra, jaką zatrudniamy w naszym biurze pozwala nam świadczyć usługi językowe na najwyższym poziomie. Oprócz dyplomowanych lingwistów i filologów z Polski, w naszym zespole znajdują się native speakerzy, którzy, dzięki swojemu pochodzeniu, potrafią wczuć się w realia kulturowe danego kraju. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza w przypadku tłumaczeń, kiedy nie wystarczy, że będą zgodne z oryginałem, lecz muszą być również swą treścią dedykowane osobom z danego kraju.

Atrakcyjna oferta cenowa

W naszym biurze zacieramy stereotypowe myślenie, które wskazuje na fakt, że wysoka jakość musi iść w parze z wysoką ceną, która pustoszy portfel Klienta. Dzięki temu, że w codziennej pracy stosujemy indywidualny system wycen, udaje nam się w dalszym ciągu świadczyć usługi najwyższej jakości, których cena jest dostosowana do konkretnego zlecenia. Pozwala to nam zyskiwać lojalnych Klientów, którzy, raz przekonując się, jak atrakcyjna pod każdym względem jest nasza oferta, wracają z kolejnymi tekstami, które mają zostać przetłumaczone.

Wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści

W przypadku zawodu tłumacza nie wystarczy urodzić się z talentem językowym. By zostać profesjonalnym lingwistą należy zdobyć konkretne kwalifikacje, których uzyskanie potwierdzają dyplomy uczelni wyższych. Sama wiedza teoretyczna nie jest jednak w dalszym ciągu wystarczająca. Równie ważne okazuje się doświadczenie, które sprawia, że z czasem obcy język wchodzi filologowi niemal w krew. W naszym biurze zatrudniamy wyłącznie tych tłumaczy, którzy zdobyli wiedzę merytoryczną i praktyczną, a to pozwala nam oferować najwyższą jakość świadczonych usług.

Profesjonalna oferta tłumaczeniowa z języka włoskiego na język francuski i z języka francuskiego na język włoski

Tłumaczenia ustne

Działanie chociażby w świecie biznesu czy nauki wymaga coraz częściej kontaktów bezpośrednich z podmiotami zagranicznymi. Nie jest jednak konieczne, żebyś sam musiał posługiwać się płynnie językiem obcym. Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług i zlecisz nam wykonanie przekładów ustnych podczas rozmów i negocjacji biznesowych z kontrahentem zza granicy, w czasie międzynarodowych konferencji i targów oraz w wielu innych sytuacjach. Na podstawie Twoich potrzeb i oczekiwań dobierzemy odpowiedniego tłumacza, który wykona dla Ciebie profesjonalny przekład konsekutywny lub symultaniczny w parze językowej włoski-francuski. Nie będziesz musiał obawiać się , że zostaniesz niezrozumiany lub źle zrozumiany. Nasi lingwiści są fachowcami nie tylko od zasad gramatycznych, ale także od skomplikowanego słownictwa branżowego. Dodatkowo znają się na savoir-vivre, więc będą doskonałym partnerem podczas oficjalnych wydarzeń.

Tłumaczenia umów i dokumentacji

Prowadząc przedsiębiorstwo nie sposób uchronić się od ogromnej ilości dokumentów i umów. O ile na rynkach krajowych są one dla wszystkich czytelne i zrozumiałe, o tyle w przypadku wkraczania ze swoimi produktami lub usługami za granicę kraju, okazuje się, że sprawa nie jest już taka prosta. Ważne jest, by podejmując współpracę z zagranicznymi kontrahentami, znaleźć uprzednio w pełni profesjonalne biuro tłumaczeń, które dokona bezbłędnych i zgodnych z oryginałem przekładów wszelkiej dokumentacji. W naszym zespole zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych lingwistów, którzy poszerzają swoją wiedzę o aktualne informacje i zmiany, jakie zachodzą w bardzo wielu dziedzinach. Jeśli więc zamierzasz nawiązać współpracę z Włochami lub Francuzami, skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Specjalnie dla Ciebie wykonamy najwyższej jakości przekłady między innymi: umów handlowych, jak również umów spółek (zarówno jawnych, jak i cywilnych), korespondencji firmowej oraz wszelkiej niezbędnej dokumentacji.

Tłumaczenia włoski

Biuro Tłumaczeń 123tlumacz.pl
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

[email protected]
[email protected]